Spring Breakers online

Dobrodružná komedie Spring Breakers je od samého počátku jasná pračka na peníze, která většinu diváku nestihne ani urazit. Je to o sexy dívkách, které ještě před pár lety hrály v pořadech pro děti od Walt Disney. Nyní jsou dospělé a jejich polonahé kroucení ve Spring Breakers Vás o tom přesvědčí.

Na koho se těšit? Selena Gomez, Heather Morris, Ashley Benson, Vanessa Anne Hudgens.

Čtyři středoškolačky nemají ani vindru a “jarńáky” jsou za dveřmi. Vyloupí sámošku a jejich naivní radost nezná mezí. Bohužel pro ně zákon zafunguje a po polapení skončí před soudem. Spoře oděné v plavkách. Kauci za ně zaplatí srandovně vypadají ganster, Alien. Hraje ho James Franco. Alien se dívek ujme a jarní šílenství může začít.

Na film Spring Breakers se hodlám podívat z jednoho prostého důvodu, a to protože v něm hraje Selena Gomez. Její filmy přímo žeru. O většinu z hudebního doprovodu se postaral Skrillex. Premiéra 21.3.2013.

Spring Breakers online (94 min).


Celé filmy na e-mail

Chcete na e-mail dostávat odkazy na celé filmy online? Přihlaste se! To co nemůžeme uveřejnit na blogu, najdete ve schránce. Registrace zde.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>