Call of Duty: Modern Warfare 3

Premiéra xtého dílu akční střílečky Call of Duty: Modern Warfare 3 přivalí na pulty obchodů 8. listopadu. Někteří ze šťastlivců však hru hrají již teď. Jaké jsou jejich první dojmy? Účinnost brokovnice byla snížena. Na delší vzdálenost nepoužitelná, což je logické, ale ona je marná i u středně blízké. Pravý guláš nadělá až ve vzdálenosti na nože.

Je pravdou, že grafika nedosahuje na takové zázraky, jako Battlefield 3, ale tím pádem si tuto hru zahrají i hráči se slabým HW. Single player je tradičně pojat formou vyprávění s filmovými prostřihy. Tohle Activision umí na jedničku. Kampaň má 14 misí. Zahrajete si za různé charaktery (od ruského agenta až po vojáka SAS).

Kde nejlevněji koupit Call of Duty Modern Warfare 3? >>

Finální trailer na MW 3.

Jaký je Váš názor na nové Call of Duty?

One comment

  • admin
    - 6:40 pm | Permalink

    Battlefield 3 je skvělý. Grafika super, zvuky super, hratelnost téměř taky super, ale zábava mi tam chybí. Neslyším kroky, sniper mě střelí do zad, narážím do zdí atd. Stačí jedna kulka a jsem tuhý. Nebaví mě hrát připosraně, kdy se krčím v rozích.

    Za to Call of Duty je arkáda jako vyšitá. Ne vše je tak reálné, ale za to zábavné. Kosíte nepřítele a o nic jiného se nestaráte. Výplach mozku a uvolnění.

  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.